sobota, 26 lipca 2014

26 lipca 2014 - Pierwszy dzień naszej przygody

Nasze doświadczenie rozpoczęliśmy od Eucharystii w ASD w Poznaniu, którą celebrował ks. Szymon Stułkowski z koncelebrą ks. Jarosława Czyżewskiego.

Po Mszy Świętej i wspólnym śniadaniu, dopakowaliśmy nasze torby do końca, po czym pożegnaliśmy się z naszymi rodzinami i bliskimi.

Po godzinie 9.00 wyruszyliśmy w kierunku Warszawy, gdzie wszyscy byliśmy bardzo szczęśliwi i podekscytowani. Odprawa przebiegła bez problemu i szybko znaleźliśmy się w samolocie. Około godziny 15.30 wylecieliśmy w dalszą podróż. Lot minął w atmosferze radości i wspólnego spędzania czasu.


Do Tel- Avivu dolecieliśmy ok godziny 20.00 (19.00 czasu Polskiego), z którego udaliśmy się do Domu Pokoju, gdzie poznaliśmy siostry, z którymi dane jest nam żyć przez najbliższy miesiąc.
Po wspólnie spożytej kolacji poszliśmy na wspólną modlitwę oraz podziwianie panoramy Jerozolimy nocą.Prosimy o modlitwę i również o niej zapewniamy :)

Ania i Asia


6 komentarzy:

s_stulkowski@poczta.onet.pl pisze...

Witajcie! Cieszę się bardzo, że szczęśliwie dotarliście do Domu Pokoju na Górze Oliwnej w Jerozolimie. Pamiętam o Was w modlitwie. niech Bóg czuwa nad Wami i Wam błogosławi!
x. Szymon

s.Gosia pisze...

Misjonarki też w modlitwie pamiętają:)))

Ania pisze...

Trzymajcie się! Chwała Panu :)

Anonimowy pisze...

Cieszę się, że Wasza podróż przebiegła szczęśliwie :) Pozdrawiam Wszystkich! Z modlitwą +
Dorota

nodedet pisze...

Pamiętam o Was. Niech Pan Jezus Wam błogosławi, Teresa Stanek

Unknown pisze...

Pozdrawiam szczególnie s. Asię i zapewniam o modlitwie za wszystkich :)
ks. Szymon N.